آموزش کمونی بزرگسالان – کومووکس در سوئد

آموزش کمونی بزرگسالان (کومووکس) برای دانش آموزانی ست که نیاز به گذراندن دوره هایی در سطح پایه یا دبیرستان دارند، اما سن آنها برای رفتن به مدرسه و دبیرستان زیاد است. حتا کسی نیز که فاقد توانایی و معلومات در حد مدرسه ابتدایی ست حق دارد در سطح پایه در کومووکس درس بخواند.

کسی که بیست ساله شده باشد می تواند یک یا چند دوره آموزشی را در کومووکس بگذراند تا پس از آن بتواند برای نمونه به تحصیل در مدارس عالی و مدارس عالی حرفه ای ادامه دهد یا به کاری مشغول شود. پیش از شروع تحصیل میزان معلومات دانش آموز ارزیابی می شود تا آموزش او در سطحی مناسب آغاز شود.

در کومووکس شما می توانید:

  • آموزش زبان سوئدی برای مهاجران (اس اف ای) و دوره هایی از دروس ابتدایی و دبیرستان را بخوانید
  • دروسی را که معادل دروس دبیرستانی ست بخوانید
  • دوره های تکمیلی را برای افزایش صلاحیت خود بگذرانید
  • آموزش حرفه ای به دست بیاورید

این آموزش به این صورت آماده شده است

امکان تحصیل تمام وقت، نیمه وقت یا از راه دور وجوددارد. این امکان نیز وجوددارد که برخی دوره ها یا بخش هایی از آنها را در یک محل کار بگذرانید.

دانش آموزی که شرایط احراز صلاحیت را به دست می آورد می تواند تحصیلات خود را در سطح های مختلف و در شکل های مختلف آموزشی باهم ترکیب کند. برای نمونه ترکیب رشته های دیگرآموزشی در کومووکس با آموزش زبان سوئدی برای مهاجران (sfi).

برای دانش آموزی که در سطح پایه تحصیل می کند و از توانایی کافی در زبان سوئدی برخوردار نیست، این امکان وجود دارد که دوره هایی را به زبان مادری خود بگذراند. برای اطلاعات بیشتر دراین مورد با کمون خود تماس بگیرید.

نمره تحصیلی

کومووکس برای نمره تحصیلی مانند مدارس ابتدایی و دبیرستان ها از مقیاس آ و اف استفاده می کند. آ، بالاترین نمره و اف، نمره مردودی ست. نمره در پایان هر دوره تحصیلی داده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر برای کار،مهاجرت،سرمایه گذاری وتحصیل در سوئد می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن:10-32214909-026

همراه: 09123935825

می توانید ما را در تلگرام دنبال کنید:

https://t.me/rastanjob

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *