آنکارا

 

 

  1. زندگی در آنکارا

آنکارا، پایتخت ترکیه و دومین شهر بزرگ کشور ترکیه محسوب می شود و همچنین تعداد زیادی از دانشگاه های ترکیه را در خود جای داده است. آنکارا یک شهر پر از فضای سبز و مدرن است و اگرچه در نگاه اول متفاوت به نظر می رسد، ولی اینها نمادی از ارزش های مستقل و غربی است.

این شهر به آتاترک مشهور است، که بازمانده ی آن هنوز هم غیرقابل انکار است. معروف ترین بخش این شهر قسمت های مقبره ی آتاتورک به حساب می آید که یک مقبره بزرگ و یک یادبود از نخستین رئیس جمهوری ترکیه است که آنکارا را برای اولین بار به عنوان پایتخت اعلام کرد. فراموش نکنید که پیاده روی در کوچه های تاریخی تاریخی را در برنامه روزانه خود بگنجانید، زیرا قدم زدن در خیابان های باریک و محاصره شده توسط خانه های قدیم قرمز دوران عثمانی بسیار عجیب و غریب است.

با توجه به اینکه جاذبه های آنکارا را بیان کردیم باید در نظر داشته باشید که در میان مسافران این شهر، کمتر فردی را می بینید که به دنبال تفریح و خوشگذرانی باشد؛ بیشتر افراد با اهداف تجاری و کاری به این شهر سفر می کنند؛ چرا که وزارتخانه ها، شرکت های دفاعی و نظامی، سازمان هوافضا، کارخانه ها و ادارات دولتی و خصوصی همه در این شهر جمع شده اند و کارمندان و محصلانِ شهرهای دیگر هم برای انجام بعضی از کارهای اداری خود باید به آنکارا بروند.

این شهر از قرن ها پیش صادرات پر رونقی داشته و انواع محصولات دامی و کشاورزی را به شهر و کشورهای دیگر صادر می کرده است و امروزه هم مهم ترین مرکز اداری و تجاری کشور ترکیه به حساب می آید.

آدرس:کرج،میدان توحید،ضلع جنوب شرقی به سمت امامزاده حسن، برج ولیعصر، طبقه 5، واحد9

026-32214908-10 تماس زمان اداری  17-8:30

09203935825-09023935825- 09123935825

تلگرام:rasttanjob@        اینستاگرام:rasttanjob

آدرس سایت:www.rasttan.com

#مؤسسه_بین_المللی_رستان #کاریابی_رستان #ترکیه#ترکیه_کار #درباره_ترکیه #شهرهای_ترکیه #مساحت_ترکیه#مهاجرت_ترکیه #اخبار_ترکیه #ترکیه_جمعیت #سوئد_مساحت #ترکیه_مهاجرت #رستان #کار_ترکیه #خبر_ترکیه #خبر #مهاجرت_به_ترکیه #تابعیت_سوئد #اقامت_ترکیه #جمعیت  #کشور_ترکیه #مهاجرت #آنکارا #استانبول #آنتالیا #ازمیر #آلانیا #وان #بهترین_شهر

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *