اخبارترکیه

🌃 زندگی در ترکیه

ترکیه بعد از سال ۲۰۰۳ میلادی یک پیشرفت قابل ملاحظه داشته و سیر صعودی در تجارت را تجربه میکند. این پیشرفت و ترقی نتیجه تشویق و همکاری دولت در بخش خصو صی می باشد، که این کشور را تبدیل به مرکز سرمایه گذاری و تجارتی جهانی نموده است.

شهر آنکارا پایتخت این کشور است . آنکارا شهر سیاسی فرهنگی و آموزشی است . این شهر ارائه دهنده یک زندگی منظم بوده و مرکز تمام نهادهای رسمی ترکیه دراین شهر میباشد . بهترین دانشگاه های ترکیه در شهر آنکارا قرار دارد . با توجه به پایتخت بودن کمترین میزان جرم را داراست.

شهر استانبول که به مثابه دروازه و یا پل ارتباطی آسیا و اروپا میباشد یکی ازبزرگترین مراکز تجارتی جهان محسوب میگردد و تمام شرکت های بزرگ جهانی دراین شهر دفاتر ونماینده گی ها دارند. نظر به اطلاعات رسمی جمعیت استانبول به بیشتر از ۱۵ میلیون میرسد که به اضافه آن حدود تقریبا ۲ میلیون نفر اتباع کشورهای خارجی نیز دراین شهر زیبا مسکن گزیده اند.

ترک ها انسانهای مهمان نوازهستند . جامعه ترکیه دارای ویژگی های منحصر به فرد است . آنها مردم با احساس هستند. طرز زندگی ترکها خانوادگی بوده و دختران و پسران تا زمان ازدواج با خانواده های خود زندگی می کنند . ترک ها مسلمانان مدرن و دارای ایمان قوی هستند. تمدن و معماری امپراتوری سلجوقی و عثمانی درطرز زندگی اجتماعی و بناهای شهرها به خوبی دیده میشود. رستورانها، غذاهای لذیذ و شیرینی های ترکیه در سطح جهان معروف اند. سالانه میلیون ها توریست از همه نقاط دنیا جهت سیاحت وسپری کردن تعطیلات در تمام فصلهای سال به ترکیه می آیند.

سیستم حکومت ترکیه جمهوری بوده و رییس جمهور توسط رای و اراده آزاد مردم انتخاب میگردد. پارلمان کشور متشکل از وکلای وابسته به احزاب سیاسی میباشد که نقش طرح و تعدیل قوانین را دارد. ترکیه یک کشورامن و استوار بر حقوق شهروندی است ، دارای پلیس بسیار منظم و سیستم نظامی مدرن است. مفهوم رشوه خواری و رشوه دهی در ترکیه منسوخ شده است . می توان از ارتش آن به عنوان یکی از قدرتمند ترین ارتش ها در جهان اشاره کرد.

◀️ برای مهاجرت به استانبول و کسب اطلاعات دقیق با ما در تماس باشید. مؤسسه کاریابی بین‌المللی رستان آدرس : البرز، کرج، میدان توحید، ضلع جنوب شرقی به سمت امامزاده حسن، برج ولیعصر، طبقه پنجم، واحد نهم.
☎️تلفن دفتر: 10-32214908-026
📱تلفن همراه: 09203935825-09023935825
🆔@rasttanjob
#موسسه_کاریابی_رستان #کاریابی_بین_‌المللی_رستان
#ترکیه #کار_ترکیه #ویزا_ترکیه #مهاجرت_ترکیه #مونتاژ_کار #قطعات_لولایی #کارگر_خط_تولید #ترکیه_استانبول #کارگر_ساده #نانوا

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *