اخبارترکیه

‍  کیملیک چیست و درصورت مفقود شدن آن چه باید کرد؟

برای ورود به ترکیه برای اتباع ایرانی در فرودگاه ویزای سه ماهه توریستی صادر میشود . اما اگر شما بخواهید بیش از این مدت در ترکیه سکونت کنید نیاز به دریافت کارت اقامتی چه کوتاه مدت یا توریستی و چه بلند مدت دارید . به این کارت اقامت که نشان دهندهء سکونت شما در ترکیه است کیملیک گفته میشود.

کیملیک درواقع کارت اقامتی شما در ترکیه است و شمارهء آن مثل کدملی در بسیاری از کارهای اداری به کار میاید .از آنجاییکه گرفتن المثنی برای مدارک هویتی در ترکیه کار دشواریست ، پیشنهاد میکنیم علاوه بر دقت در نگهداری مدارکتان ، از هر کدام کپی یا عکس تهیه کنید تا به وقت لزوم دچار مشکل نشوید.
اما چنانچه کیملیک شما مفقود شد ابتدا باید گزارشی از پلیس محل مفقود شدن دریافت کنید.

خوب است که به پلیس اظهار کنید که نمیدانید که گم شده یا دزدیده شده است چون پلیس برای گم شدن کیملیک به شما نامهء لازم برای اداره مهاجرت را نمیدهد و فقط در صورتی که دزدیده شده باشد این نامه قابل دریافت است

بعد از مراجعه به پلیس و دریافت نامه ، با کپی کیملیک مفقوده ، نامه پلیس، برگهء نفوس ،مبلغ صدور مجدد کارت اقامت و یک قطعه عکس ، به اداره مهاجرت مراجعه کنید . مبلغ را پرداخت میکنید و بعد از دریافت برگهء نوبت صدور ،منتظر مراجعه پست به منزل و تحویل کیملیک میشوید. موسسه کاریابی بین‌المللی رستان آدرس : البرز، کرج، میدان توحید، ضلع جنوب شرقی به سمت امامزاده حسن، برج ولیعصر، طبقه پنجم، واحد نهم.
☎️تلفن دفتر: 10-32214908-026
📱تلفن همراه: 09203935825-09023935825
🆔@rasttanjob
#موسسه_کاریابی_رستان #کاریابی_بین_‌المللی_رستان
#ترکیه #کار_ترکیه #ویزا_ترکیه #مهاجرت_ترکیه #مونتاژ_کار #قطعات_لولایی #کارگر_خط_تولید #ترکیه_استانبول #کارگر_ساده #نانوا

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *