اخبار ترکیه

مرکز خرید ونیزیا استانبول

مرکز خرید ونیزیا استانبول (Venezia Mega Outlet) یک مجتمع ساختمانی گسترده است که ترکیبی است از واحدهای تجاری برای استفاده عموم و واحدهای مسکونی. همانطور که از نام این مکان پیداست، در طراحی این مرکز خرید استانبول از شهر ونیز ایتالیا و معماری این شهر الهام گرفته شده است. به دلیل همین جذابیت دیداری، خیلی از کسانی که به این مرکز خرید می‌روند، صرفا برای خرید نیست و گاهی بازدید و تماشای آن انگیزه‌ای برای مراجعه گردشگران است. در این مرکز خرید حتی فضای رودخانه‌ای مثل ونیز فراهم شده و قایق‌های مخصوص شهر ونیز (گوندولا) با قایق‌رانانی با همان لباس‌ها! مسافران را به گردش می‌برند. البته این قایق‌سواری ایتالیایی ۳۰ لیر ترکیه برای شما هزینه دارد.
به این مرکز خرید مگا اوتلت‌ هم گفته می‌شود که اشاره به مقیاس بزرگ آن و عرضه کالاها از تولید به مصرف در آن با قیمت مناسب است. البته همه فروشگاه‌ها و برندهای حضار در این مرکز خرید، اوت لت نیستند و برخی شعبه‌های اصلی برندهای مشهور هستند و طبیعتا قیمت‌های اصلی و بالایی دارند. به همین دلیل برخی از مشتریان این مرکز خرید از قیمت‌های بسیار مناسب برخی برندها راضی‌اند و بعضی نه! پس در این مرکز خرید هم باید خوب بگردید و بررسی کنید.
در این مرکز خرید، رستوران‌ها و کافه‌های متعدد و با کیفیتی شعبه دارند و خدمات رفاهی برای بازدید چندساعته از آن را فراهم می‌کنند. از جمله کباب ترکی‌های معروف ترکیه را می‌توانید در همین مرکز خرید تجربه کنید. فضای زیبای این مجموعه و خدمات آن موجب شده است، ونیزیا یکی از مراکز خرید استانبول برای سفر گروهی و فامیلی باشد.مرکز خرید ونیزیا در محله کاردنیز از منطقه قاضی عثمان پاشا، اتوبان اسکی ادرین قرار دارد و از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب دایر است.
دراین مرکز خرید چندین دستگاه ATM برای تامین نقدینگی روزانه در دسترس است. همچنین محلی برای بازی و سرگرمی کودکان طراحی شده و همچنین ویلچرهایی برای استفاده سالمندان و افراد کم‌توان در نظر گرفته شده است. سالن‌های چندگانه سینما از دیگر بخش‌های تفریحی این مرکز خرید مشهور استانبول است.                                         مؤسسه کاریابی بین‌المللی رستان                                                                                                                                آدرس : البرز، کرج، میدان توحید، ضلع جنوب شرقی به سمت امامزاده حسن، برج ولیعصر، طبقه پنجم، واحد نهم.
☎️تلفن دفتر: 10-32214908-026
📱تلفن همراه: 09203935825-09023935825
🆔@rasttanjob
#موسسه_کاریابی_رستان #کاریابی_بین_‌المللی_رستان
#ترکیه #کار_ترکیه #ویزا_ترکیه #مهاجرت_ترکیه #مونتاژ_کار #قطعات_لولایی #کارگر_خط_تولید #ترکیه_استانبول #کارگر_ساده #نانوا

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *