اروپا

حقوق بازنشستگی تضمینی افزایش می‌یابد.
از اول ژانویه ۲۰۲۰ حقوق بازنشستگی تضمینی یعنی حقوق بازنشستگی برای کسانی که به میزان کافی در طول زندگی کار نکرده‌اند و در نتیجه نمی توانند از حقوق بازنشستگی شاغلین استفاده کنند افزایش خواهد یافت.
با افزایش حقوق بازنشستگی تضمینی، تفاوت میان حقوق بازنشستگانی که در تمام مدت بزرگسالی به کار اشتغال داشته‌اند و کسانی که کار نکرده‌اند کاهش می‌یابد که به اعتراضاتی دامن زده است.
رنه آندرشون، کارشناس حقوق بازنشستگی در اتحادیه‌ی سراسری کارگران سوئد، اِل او، در این زمینه می‌گوید در حال حاضر تفاوت حقوق بازنشستگی تضمینی و حقوق بازنشستگی کم درآمدترین افرادی که که ۴۵ سال شاغل بوده‎ اند حدود ۱۰۰۰ کرون است که با افزایش بازنشستگی تضمینی این فاصله کاهش خواهد یافت و این امر مشکل آفرین است.
در این رابطه وزیر بیمه‌های اجتماعی سوئد، اردلان شکر آبی، با وجود اختلافات شدید میان احزاب سیاسی در حل مسئله‌ی حقوق بازنشستگی، می‌گوید که در سال ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۱ حقوق بازنشستگی شاغلان نیز افزایش خواهد یافت که در این صورت فاصله میان حقوق بازنشستگی معمولی و حقوق بازنشستگی تضمینی دوباره افزایش خواهد یافت.مؤسسه کاریابی بین‌المللی رستان
آدرس: البرز، کرج، میدان توحید، ضلع جنوب شرقی به سمت امامزاده حسن، برج ولیعصر، طبقه پنجم، واحد نهم.
☎️تلفن دفتر:10-32214908-026
📱تلفن همراه: 09023935825-09203935825
🆔@rastanjob . مارادراینستاگرام دنبال کنید

#موسسه_کاریابی_رستان #کاریابی_بین‌المللی_رستان #رستان
#سوئد #اتحادیه_اروپا #شینگن #ویزا #مهاجرت #کار #ثبت_شركت #مهاجرت

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *