از شهرهای قبرس

#لارناکا :

لارناكا در محل شهر باستانی كیتون بنا شده است و سومین و قدیمی ترین شهر قبرس می باشد . گردشگران در این شهر بسیار زیبا می توانند از دریای آرام آن با سواحل نرم شنی و آفتاب گرم، بازی ها و ورزشهای آبی ، غروب های زیبا، مردمان مهمان دوست ، آثار باستانی به جا مانده از مسلمانان و مسیحیان و… لذت ببرند .

لارناکا شامل هتل های ساحلی متعدد و جاذبه های دیدنی فراوانی میباشد .در قسمت شرقی لارناکا روزهای یکشنبه کلیسای معروف لارناکا چیزی شبیه جمعه بازار است. می توانید میوه های ارزان و اورگانیک را درآنجا خریداری کنید . در صورتی که به دنبال غذای حلال هستید بهتر است به رستوران های لبنای لارناکا مراجعه کنید که یکی ازآنها درکنارقطعه ای است که درانتهای بلوار آتن و روبروی مسجد قرار دارد.

۲۰-۳۰ دقیقه بین هتل های واقع در ساحل لارناکا و مرکز خرید Carrefour پیاده راه است. ساعت ۸:۳۰ زمان شروع به کار این مرکز خرید است که ترجیحأ درهمان ساعت های اولیه بروید تا گرمای هوا آزارتان ندهد .

موسسه کاریابی بین‌المللی رستان

آدرس:کرج،میدان توحید،ضلع جنوب شرقی به سمت امامزاده حسن، برج ولیعصر، طبقه 5، واحد9

026-32214908-10 تماس زمان اداری  17-8:30

09203935825-09023935825- 09123935825

آدرس سایت:                      www.rasttan.com

آدرس اینستاگرام:              ‏‌http://instagram.com/rasttanjob

آدرس تلگرام:                                        http://t.me/rasttanjob

 آدرس تلگرام:                                        http://t.me/rastanjob

#مؤسسه_کاریابی_بین_المللی_رستان #کاریابی_رستان #رستان #استخدام #ترکیه #استانبول #آنتالیا #کار_در_ترکیه #کیک_پز #جوشکار #کارگر_ساده #خیاطی #اتو_کار #اخذ_اقامت_دائم #خرید_ملک #قبرس_شمالی #قبرس #مهاجرت #اقامت #تابعیت #اخذ_اقامت #کرج #میدان_توحید #برج_ولیعصر #ویزا #آیاناپا #لیمانسول #گیرنه #فاماگوستا

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *