استانبول ترکیه

پیست اسکی کارتپه با زیبایی های طبیعی، چشم انداز زیبا،21 پیست اسکی و ظرفیت 1360 اتاق میزبان گردشگران و دوست‌داران ورزش‌های زمستانی است.
قله «کارتپه» در سلسه کوه‌های سامانلی که مشرف به خلیج ایزمیت و دریاچه «ساپانجا» است، با زیبایی‌های طبیعی، جنگل‌ها و امکانات فراهم شده برای اسکی بازان به یکی از مناطق جذاب گردشگری زمستانی در ترکیه تبدیل شده است.
پیست اسکی کارتپه که در فاصله 40 کیلومتری از شهر کوجاائلی و 100 کیلومتری استانبول است، در فصل زمستان یکی از پربازدیدترین پیست ها برای اسکی دوستان است.
این مرکز به طول 17 کیلومتر و دارای 21 پیست اسکی است. همچنین دارای خانه اسکی 3 هزار نفری و هزار و 360 تخت است. هتل های واقع در مرکز شهر نیز میزبان گردشگران است. در این مرکز لباس و لوازم انواع مختلف اسکی و اسنوبورد به صورت کرایه ای در اختیار اسکی بازان قرار می گیرد.
در زمستان سال 2016-2017 حدود صد هزار نفر از این مرکز استفاده کردند که 15 هزار نفر از آنان را گردشگران خارجی تشکیل می داد.
– نزدیکترین مرکز اسکی به استانبول، ساکارسا و یالوا
این منطقه که در فصل زمستان میزبان اسکی دوستان و در فصل بهار و تابستان نیز میزبان ورزش دوستان رشته های دیگر از جمله فوتبال است، نزدیکترین مرکز ورزشی در دل طبیعت به شهرهای استانبول، ساکارسا و یالوا است. این منطقه همچنین برای پیاده روی در طبیعت، تماشای پرندگان، پاراشوت سواری و ورزشهای شبیه به آن مناسب است.
کارتپه همچنین با ماهی قزل آلا، دره های زیبا و آب گوارایش مشهور است. خوراکی های محلی نیز جذابیت خاصی برای زیپ لاین، دوچرخه کوهستانی، پینت بال و اسب سواری نیز از دیگر سرگرمی هایی فراهم شده در کارتپه است.
در ماه های گرم سال چمن های طبیعی منطقه میزبان باشگاههای فوتبالی است که در زمین های استاندار به ورزش و تمرین می پردازند. زمین های فوتبال کارتپه محصور درختان چند ساله است که شرایط ایده آلی برای تمرینات فوتبالیست ها فراهم می کند.
این مرکز از سال 2005 به این سو به یکی از محبوب ترین مراکز باشگاههای فوتبال برای برگزاری کمپ های آمادگی تبدیل شده است.مؤسسه کاریابی بین‌المللی رستان آدرس : البرز، کرج، میدان توحید، ضلع جنوب شرقی به سمت امامزاده حسن، برج ولیعصر، طبقه پنجم، واحد نهم.
☎️تلفن دفتر: 10-32214908-026
📱تلفن همراه: 09203935825-09023935825
🆔@rasttanjob
#موسسه_کاریابی_رستان #کاریابی_بین_‌المللی_رستان
#ترکیه #کار_ترکیه #ویزا_ترکیه #مهاجرت_ترکیه #مونتاژ_کار #قطعات_لولایی #کارگر_خط_تولید #ترکیه_استانبول #کار

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *