استانبول

 

  1. زندگی در استانبول

استانبول شهری است که حداقل یک بار باید زندگی در آن را (هرچند کوتاه) تجربه کنید. چه کسی از هاگیا سوفیای معروف چیزی نشنیده است؟ کلیسایی باشکوهی که تبدیل به یک مسجد و نمادی برای قسطنطنیه یا مسجد آبی در قرن هفدهم شده است.

استانبول به عنوان بزرگترین شهر در ترکیه شناخته شده است و شلوغی آن بر همه آشکار است. استانبول هزاران سال است که مرکز اتصال اروپا با آسیا شناخته شده است. مهم نیست اگر شما هنر، غذا، مذهب یا فقط یک فرهنگ غنی را دوست داشته باشید، همه چیز را در این شهر خواهید یافت. استانبول گرچه پایتخت ترکیه نیست، اما این شهر به طور گسترده به عنوان تقاطع مرکزی شرق و غرب شناخته شده است.

سواحل، کوه ها و حمل و نقل همه به راحتی قابل دسترس در هر نقطه از این شهر زیبا هستند. به نظر می رسد یکی از بهترین چیزها در مورد این شهر باستانی، مردم آن با فرهنگ های مختلف است که در اینجا تنوع زیادی به وجود آورده است.

اگر شما به دنبال یک گریز کوتاه و یا تلاش برای زندگی در یک قطعه کوچکی از بهشت هستید، استانبول باید کشور مد نظر شما باشد.

استانبول هم از لحاظ شغلی و سرمایه گذاری خوب است و هم از لحاظ زندگی عالی می باشد. این کلان شهر اقتصادی ترکیه، پرجمعیت ترین شهر ترکیه محسوب می شود. تمامی کسانی که می خواهند شغلی داشته باشند یا سهام دار هستند، برای زندگی، استانبول قلب اقتصادی ترکیه، را انتخاب می کنند. حتی اگر شما خانه ی خود را در استانبول با هدف سرمایه گذاری نخرید، بعد از گذشت چند سال خواهید فهمید که سرمایه گذاری پر منفعتی انجام داده بودید، همچنین استانبول شهری با تاریخ غنی می باشد.

آدرس:کرج،میدان توحید،ضلع جنوب شرقی به سمت امامزاده حسن، برج ولیعصر، طبقه 5، واحد9

026-32214908-10 تماس زمان اداری  17-8:30

09203935825-09023935825- 09123935825

تلگرام:rasttanjob@        اینستاگرام:rasttanjob

آدرس سایت:www.rasttan.com

#مؤسسه_بین_المللی_رستان #کاریابی_رستان #ترکیه#ترکیه_کار #درباره_ترکیه #شهرهای_ترکیه #مساحت_ترکیه#مهاجرت_ترکیه #اخبار_ترکیه #ترکیه_جمعیت #سوئد_مساحت #ترکیه_مهاجرت #رستان #کار_ترکیه #خبر_ترکیه #خبر #مهاجرت_به_ترکیه #تابعیت_سوئد #اقامت_ترکیه #جمعیت  #کشور_ترکیه #مهاجرت #آنکارا #استانبول #آنتالیا #ازمیر #آلانیا #وان #بهترین_شهر

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *