بانک مرکزی تغییری در نرخ بهره‌ی خود نمی‌دهد

.
بانک مرکزی تغییری در نرخ بهره‌ی خود نمی‌دهد

بنا بر تصمیم بانک مرکزی نرخ بهره‌ی این بانک که مبنایی برای نرخ بهره ی بانک های دیگر است در همان همان سطح ۰,۲۵- باقی می‌ماند.

پیشتر اعلام شده بود که بانک مرکزی نرخ بهره‌ی خود را افزایش خواهد داد اما به نظر می‌رسد در این زمینه بانک مرکزی می‌خواهد با احتیاط پیش برود.

بنا به گفته‌ی کریستین اوستروم، گزارشگر اقتصادی برنامه‌ی خبری رادیو سوئد، اکوت، به این ترتیب بانک مرکزی سیاست پولی خود را با وضع اقتصادی روز یعنی کاهش فعالیت‌های اقتصادی در عرصه‌ی جهانی، کشاکش اقتصادی میان آمریکا و چین، خروج تقریبا قطعی بریتانیا از اتحادیه‌ی اروپا و پیشبینی کاهش احتمالی رشد اقتصادی و افزایش بیکاری در سوئد تطبیق داده و افزایش نرخ بهره را به عقب انداخته است.

بنا بر تحلیل کریستین اوستروم علاوه بر این دلایل، عاملی مهم یا شاید مهمترین عامل موثر بر تصمیم بانک مرکزی برای ثابت نگاه داشتن نرخ بهره‌ این است که نزدیک به سی بانک مرکزی در جهان نرخ بهره‌ی خود را کاهش داده‌اند و بانک مرکزی سوئد نمی‌خواهد بر خلاف جریان در عرصه‌ی مالی جهانی حرکت کند.

فریدا برات، کاشناس امور مالی، در این زمینه می‌گوید که بسیاری از اقتصاددان‌ها پیش بینی می‌کنند که نرخ بهره‌ی بانک مرکزی در آینده‌ی نزدیک نه تنها افزایش نخواهد یافت بلکه به احتمال قوی کاهش خواهد یافت.

موسسه کاریابی بین‌المللی رستان
آدرس: البرز، کرج، میدان توحید، ضلع جنوب شرقی به سمت امامزاده حسن، برج ولیعصر، طبقه پنجم، واحد نهم.
تلفن دفتر: ۱۰-۳۲۲۱۴۹۰۸-۰۲۶
تلفن همراه: ۰۹۲۰۳۹۳۵۸۲۵

تلگرام:             http://t.me/rastanjob

 اینستاگرام:      instagram.com/rasttanjob

آدرس سایت:    www.rasttan.com

#موسسه_کاریابی_رستان #کاریابی_بین‌المللی_رستان #رستان
#سوئد #اتحادیه_اروپا #شینگن #ویزا #مهاجرت #کار #ثبت_شرکت #مهاجرت_سوئد #انگلستان #چین #خبر #اسپانیا #کانادا #دانمارک #آلمان #هلند  #قبرس_شمالی #خرید_ملک #اخذ_اقامت_دائم #نیوزلند #دانمارک #سنگاپور #قطر #نروژ #اتریش #پرتغال #سوئیس #ایسلند #ونزوئلا #ایران #یمن #بوتان #بنگلادش #سوریه#استکهلم

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *