تبدیل ویزای توریستی به اقامت دائم کانادا

📌تبدیل ویزای توریستی به اقامت دائم کانادا

اقامت دائم کانادا یعنی اینکه می توانید در هر کجای کانادا زندگی و کار کنید (مثل گرین کارت آمریکا). برای اطلاعات بیشتر درباره اقامت دائم کانادا می توانید نوشته زیر مطالعه کنید :

تعریف مقیم دائم کانادا
به طور معمول در چهار حالت می توان ویزای توریستی را به اقامت دائم کانادا تبدیل کرد :

متقاضی با یک فرد کانادایی یا مقیم دائم کانادا ازدواج می کند و آن فرد اسپانسر وی در داخل خاک کانادا می شود. در این حالت متقاضی می تواند حتی مجوز کار در کانادا بگیرد و آن قدر در کانادا بماند که اقامت دائم کانادا بگیرد. این افراد نیاز به خروج از کانادا ندارند. این فرآیند به شرط آن به خوبی و خوشی پیش می رود که اداره مهاجرت با درخواست اسپانسرشیپ و اقامت کانادا موافقت کنند.

متقاضی تقاضای پناهندگی می کند و تقاضای وی مورد قبول قرار می گیرد. اگر این فرآیند شکست بخورد فرد را از کانادا اخراج خواهند کرد.

متقاضی قبل از مسافرت به کانادا برای مهاجرت به کانادا اقدام کرده است و در میانه مسافرت خود به کانادا با تقاضای وی موافقت شده است. در این شرایط متقاضی می تواند در داخل خاک کانادا به صورت مجازی ورود کند Virtual_Landingو ویزای توریستی خود را به اقامت دائم کانادا تبدیل نماید.

متقاضی تحت شرایط انسان دوستانه #Humanitarian_and_Compassionate_Considerations تقاضای اقامت دائم کانادا داده است. مهاجرت از طریق مسایل انسان دوستانه برای کسانی شدنی است که به کانادا ممنوع الورود هستند یا قوانین عادی مهاجرت شامل حال آنها نمی شود، اما به خاطر صلاح یک یا چند کودک یا به خاطر فشار شدیدی که روی ایشان وجود دارد Hardship می خواهند تقاضای اقامت بدهند. دقت کنید که این روش ارتباطی به پناهندگی ندارد. موفقیت این دست پرونده ها پنجاه-پنجاه است و تنها باید به کمک یک وکیل یا مشاور حرفه ای صورت بگیرد.

#موسسه_کاریابی_رستان #کاریابی_خارجی_رستان #اقامت_کاری #کانادا #اقامت_کانادا
#مهاجرت
🌐www.rasttan.com

https://www.instagram.com/rasttanjob

 

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *