تحصیل در رشته های پرستاری و فیزیوتراپی در سوئد

تحصیل در رشته های پرستاری و فیزیوتراپی در سوئد

تحصیل در سوئد  در رشته های پرستاری و فیزیوتراپی ، اخذ پذیرش از دانشگاه های سوئد در رشته های پرستاری و فیزیوتراپی، شرایط اخذ ویزای تحصیلی رشته های پرستاری و فیزیوتراپی در سوئد، هزینه های تحصیل در رشته های پرستاری و فیزیوتراپی در سوئد، تحصیل رایگان در سوئد، آیا با تحصیل در رشته های پرستاری و فیزیوتراپی در سوئد آشنایی دارید ؟

آیا تحصیل در رشته های پرستاری و فیزیوتراپی سوئد رایگان می باشد ؟ هزینه تحصیل در رشته های پرستاری و فیزیوتراپی سوئد را می دانید ؟  کارشناسان ما در کاریابی بین المللی رستان آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در این خصوص هستند.

پذیرش رشته های پرستاری و فیزیوتراپی در سوئد

کشور سوئد برای افرادی که قصد تحصیل در رشته های پرستاری و فیزیوتراپی را دارند، موقیعت مناسبی را ایجاد کرده است. دلیل اعطای امتیاز تحصیل در رشته های پرستاری و فیزیوتراپی در دولت سوئد، نیاز مبرم بخش های درمانی این کشور به نیروی تحصیل کرده در رشته های پرستاری و فیزیوتراپی است.

شرایط پذیرش رشته های پرستاری و فیزیوتراپی در سوئد

پذیرش دوره ها پرستاری و فیزیوتراپی در سوئد محدودیت سنی ندارد و افراد می توانند با مدرک زبان انگلیسی آیلتس ۵٫۵ برای آن ها اقدام کنند. افراد بعد از ورود به سوئد بایستی در دوره یک ساله زبان سوئدی شرکت کنند. این دوره ی یک ساله هیچ نوع شهریه ای ندارد و افراد در حین تحصیل در این دوره می توانند از کلاس های انگلیسی رایگان هم استفاده کنند. بعد از اتمام این دوره یک ساله، متقاضیان وارد کورس اصلی رشته های پرستاری یا فیزیوتراپی می شوند.

هزینه دانشگاه های پرستاری و فیزیوتراپی در سوئد:

هزینه هر ترم دانشگاه های ارائه دهنده رشته های پرستاری و فیزیوتراپی در سوئد نزدیک به ۷۵٫۰۰۰ هزار کرون است ( تقریبا معادل ۷٫۵۰۰ یورو). بعد از اتمام یک سال و نیم از کل کورس تحصیلی افراد در هر یک از رشته های پرستاری و فیزیوتراپی می توانند همزمان به کار در بخش های پرستاری و فیزیوتراپی  در سوئد مشغول کار شوند به عبارتی به افراد بعد از طی موفقیت آمیز یک سال و نیم از کل کورس تحصیلی رشته های پرستاری و فیزیوتراپی در سوئد ویزای کار حین تحصیل اعطاء می گردد و  افراد می توانند تا ۷۰% هزینه های تحصیل و زندگی در سوئدخود را تامین کنند.

 

میزان حقوق دوره  های پرستاری و فیزیوتراپی در سوئد

میانگین حقوق یک ماهه این افراد بعد از طی دوره رشته های پرستاری و فیزیوتراپی در سوئدمی تواند تا ۱۵۰۰ یورو هم برسد، بسته به توانایی و میزان تسلت به زبان و کار در یکی از رشته های پرستاری و فیزیوتراپی. همچنین در ادامه  افراد بعد از اتمام دوره تحصیلی خود می توانند برای اقامت دائم سوئد اقدام کنند و از تمامی مزیت های شهروندان کشور سوئد بهرمند شوند.

 

 

هزینه های زندگی در سوئد

سوئد یکی از کشورهایی است که بیشترین مالیات را در اروپا دارا می باشد. هزینه های تحصیل در سوئد برای افراد به صورت میانگین بین ۶۰۰  تا ۸۰۰ یورو در ماه می باشد که شامل هزینه های مسکن، غذا،  رفت و آمد، بیمه و سایر هزینه هایی است که افراد برای زندگی در سوئد ملزم به پرداخت آن ها در زمان طی دوره های پرستاری و فیزیوتراپی در سوئد می باشد.

#موسسه_کاریابی_رستان

#کاریابی_خارجی_رستان

#موسسه_مهاجرتی_رستان

#موسسه_کاریابی_بین_المللی_رستان

#مهاجرت

www.rasttan.com

https://www.instagram.com/rasttanjob

https://t.me/rastanjob

09123935825

026-32214909

 

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *