ترکیه استانبول

‍  اگر مسافراستانبول هستید و در ایام سال نوی میلادی به شهر استانبول سفر میکنید ، می توانید از شرکت در جشن هایی که به مناسبت سال نوی میلادی در سرتا سر شهر استانبول برقرار میباشد ، لذت ببرید .
این روزها شهر استانبول حال و هوای خاص خود را دارد . اگر قصد مسافرت به استانبول را دارید ، یکی از بهترین زمان ها را انتخاب کرده اید . تمام خیابان ها و جاده ها و مراکز خرید و هتل ها با دکوراسیون مخصوص سال نو تزیین شده اند . تمام شهر غرق در نور میباشد و درخت های تزیین شده کاج را در هر گوشه و کناری میتوانید ببینید . جشن سال نوی میلادی در استانبول در شب 31 دسامبر هم زمان با تمام دنیا برگزار می شود .
در این شب اغلب هتل های 4 و 5 ستاره برنامه مخصوص سال نو برای مسافرین خود را دارند که البته برای شرکت میبایست هزینه جداگانه پرداخت کنید . اغلب رستوران های خوب در استانبول نیز پکیج های ویژه سال نوی میلادی را دارند که میتوانید همراه با رزرواسیون قبلی از آن استفاده نمایید . برای پیدا کردن رستوران مناسب از راهنمایان تور خود و یا پرسنل هتل محل اقامت خود کمک بگیرید و به افراد ناشناس که در خیابان سعی در فروختن پکیج های ویژه سال نو دارند ، اعتماد نکنید .
یکی دیگر از برنامه هایی که میتوانید برای سال نوی میلادی استفاده کنید ، تور کشتی ویژه سال نوی میلادی است که میتوانید با کمک راهنمای تور خود بلیط تهه کنید و از دیدن مناظر زیبای استانبول و آتش بازی که هر ساله به مناسبت سال نو در این شهر برقرار میباشد لذت ببرید . معمولاٌ تورهای کشتی سل نو همراه با پکیج کامل شام ویژه سال نو فروخته می شود .
اما سال نو میلادی در خیابان های استانبول حال و هوای دیگری دارد . میدان تکسیم ، خیابان استقلال ، نشان تاشی ، بشیکتاش از جمله محله هایی در شهر استانبول هستند که شب سال نو پر از مردمی می شوند که دوست دارند سال نو را در شلوغی شهر جشن بگیرند . دقیقه های پایانی شال سرود ملی ترکیه را با هم می خوانند و شمارش معکوس را از عدد 10 شروع میکنند . با تحویل سال نو و آتش بازی بر فراز شهر استانبول یکدیگر را در آغوش می گیرند و سال نوی را به هم تبریک می گویند. مؤسسه کاریابی بین‌المللی رستان آدرس : البرز، کرج، میدان توحید، ضلع جنوب شرقی به سمت امامزاده حسن، برج ولیعصر، طبقه پنجم، واحد نهم.
☎️تلفن دفتر: 10-32214908-026
📱تلفن همراه: 09203935825-09023935825
🆔@rasttanjob
#موسسه_کاریابی_رستان #کاریابی_بین_‌المللی_رستان
#ترکیه #کار_ترکیه #ویزا_ترکیه #مهاجرت_ترکیه #مونتاژ_کار #قطعات_لولایی #کارگر_خط_تولید #ترکیه_استانبول #کارگر_ساده #نانوا

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *