ترکیه

‍ منطقه گردشگری بلک در سال ۱۹۸۴ با زیبایی های طبیعی شگفت انگیزش کشف شد. در سال های بعد به مرور زمان به لطف همکاری بین انجمن گردشگری بلک و انجمن سرمایه گذاران و وزارت گردشگری ترکیه این بهشت روی زمین به یک منطقه توریستی درجه یک تبدیل شد .
منطقه بلک دارای روستاهای تعطیلات بسیار لوکس است و ۳۲ عدد هتل چهار یا پنج ستاره در این منطقه توریستی آنتالیا قرار دارد و پنج زمین گلف منحصر به فرد نیز در این منطقه واقع شده است. همه امکاناتی که در بلک برای گردشگران فراهم شده درجه اول هستند و یک فضای ایده آل نیز برای خانواده ها با ارائه بسیاری از خدمات و فرصت های تفربحی ایجاد شده . هدف منطقه بلک خشنودی مهمانان و مسافران تور آنتالیا است.
زمین های تنیس، مناطق بازی، مراکز بهداشت و تناسب اندام به طور کامل مجهز، استخرهای شنا محیط داخلی و خارجی و بسیاری از امکانات عالی گردشگری در هتل ها و سواحل خصوصی این منطقه وجو دارد .
این منطقه تفریحی در بین رشته کوههای ترس و دریایی مدیترانه واقع شده است . مسافت بلک تا فرودگاه انتالیا 25 کیلومتر میباشد .
بلک از مکان های نادری است که در ان لاک پشت های غول پیکر تخم گداری میکنند و همچنین محل زندگی جغد کمیاب آتو آلبا می باشد . زیبایی جنگلهای درختان کاج پوشش گیاهی خارق العادیبه به منطقه بلک بخشنده که چشمانتان را خیره میکند.
بلک یک مکان ایده ال است برای کسانی که هدفشان گذارندن یک تعطیلات پر تحرک و مهیج می باشد. تقریبا تمام هتل های واقع در بلک دارای زمین گلف هستند و مسافران میتوانند این ورزش کلاسیک انگلیسی را در انجا یاد بگیرند. در سال 1994 کلوپ «می گلف» مطابق با استانداری های جهانی و در رده کلاس (آ) در بلک افتتاح شد.
مؤسسه کاریابی بین‌المللی رستان آدرس : البرز، کرج، میدان توحید، ضلع جنوب شرقی به سمت امامزاده حسن، برج ولیعصر، طبقه پنجم، واحد نهم.
☎️تلفن دفتر: 10-32214908-026
📱تلفن همراه: 09203935825-09023935825
🆔@rasttanjob
#موسسه_کاریابی_رستان #کاریابی_بین_‌المللی_رستان
#ترکیه #کار_ترکیه #ویزا_ترکیه #مهاجرت_ترکیه #مونتاژ_کار #قطعات_لولایی #کارگر_خط_تولید #ترکیه_استانبول #کار

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *