مهاجرت پرستار به سوئد

مهاجرت پرستار به سوئد

اگر  شما هم جزو برنامه مهاجرت پرستار به سوئد هستید و می خواهید برای کار در سوئد درخواست کنید باید برای این روند، مصاحبه دهید. اولین مصاحبه شما ممکن است از طریق کنفرانس تلفنی یا ویدیویی (به عنوان مثال از طریق Skype) انجام شود. اگر از شما دعوت شده است برای مصاحبه به سوئد بروید، توجه داشته باشید که شهروندان کشورهای خاص ممکن است نیاز به ویزا داشته باشند.

 

مهاجرت پرستار به سوئد جهت کار

برای درخواست کار در سوئد، یک CV (به عنوان رزومه نیز شناخته می شود) که خلاصه ای از پیشینه ی حرفه ای شماست؛ حتما نیاز است. CV شما باید یک تا دو صفحه ی طولانی باشد و شامل مروری کلی از تجربات کار، تحصیلات، دستاوردها، جوایز، مهارت های ویژه و مراجع باشد. اطلاعات تماس شما همیشه باید در بالای صفحه اول قرار گیرد. صفحه ی کاور شما در یک صفحه نه بیشتر (personligt brev) باید مشخص کند که چرا شما فرد مناسب برای این موقعیت کاری هستید.پذیرش پرستار در سوئد

به جای صرفا فهرست نمودن شایستگی های CV خود، سعی کنید ارتباطی بین آنچه شرکت درلیست مشاغل درخواست می کند با مهارت ها و توانایی های خود برقرار نمایید. این شانس خوبی برای شما در ارتباط با اثبات اینکه چرا شما برای شغل بهترین گزینه هستید می باشد. بعضی از رشته ها ممکن است به نوع دیگری از اسناد و یا نمونه کار، مانند نمونه کارهای هنری یا گواهینامه ها نیاز داشته باشند.

 

پذیرش پرستار در سوئد

اگر شما به فرآیند مصاحبه در مرحله ی استخدام راه یابید، باید بدانید که کار فرما از قبل قابلیت های اساسی شما را می داند؛ در طی مصاحبه، شما فرصتی برای نشان دادن شور و شوق خود برای به دست آوردن کار و شناساندن شخصیت خود به کارفرما دارید. تعجب نکنید اگر برخی از سؤالات پرسیده شده به طور مستقیم مربوط به کار نیست، آماده باشید که درباره خانواده تان و آنچه را که در اوقات فراغت خود انجام می دهید صحبت کنید. پس از مصاحبه، اگر برای کار پذیرفته شدید کارفرما با شما تماس خواهد گرفت تا شما را در جریان قرار دهد. هنگامی که در جست و جوی پیدا کردن کار در سوئد هستید و پیشنهاد شغلی دارید، کشوری که شهروندی آن را دارید گام های بعدیتان را مشخص می سازد.

 

پرستاری در سوئد

آیا شما علاقه مند به کار در سیستم بهداشتی درمانی سازمان یافته با تجهیزات مدرن و شرایط کاری خوب که می توانید به صورت حرفه ای پیشرفت کنید نمی باشید؟اگر علاقمندید، برای شروع فرآیند درخواست ویزای کار در سوئد با موسسه (توسعه گران مهر)تماس بگیرید. در حال حاضر، فرصت های شغلی برای پرستاران با تجربه در روانپزشکی، طب اطفال، طب پیری، رادیوگرافی و پزشکی داخلی (ترجیحا با یک تخصص خاص مانند قلب و عروق یا ریه) وجود دارد. پرستاران شاغل در سوئد وضعیت حرفه ای بالایی دارند؛ آنها یک بخش مستقل با سازمان خود را مدیریت می کنند. آنها می توانند به طور مستقل وظایف پیچیده پزشکی را انجام دهند و آموزش مداوم را دریافت کنند. پرستاران در کالج های پرستاری سازماندهی می شوند که به توسعه علم پرستاری و مدیریت حرفه ای آنها کمک می کند. در سوئد اینگونه شایع است که پرستاران با تجربه سرپرست هستند و در مدیریت بیمارستان شرکت می کنند.

 

بهداشت و درمان در سوئد

مدی کررا (MediCarrera) یک شریک مجاز برای سیستم بهداشتی درمانی عمومی در سوئد، نروژ و دانمارک است. ما مسئول انتخاب پرستاران در 6 منطقه سوئد و سازماندهی آموزش زبان و انتقال آنها هستیم. در حال حاضر کارهای دائمی و تمام وقت پرستاری در سوئد، در بسیاری از تخصص های مختلف وجود دارد. موقعیت های کاری در بیمارستان های عمومی در شهرهای متوسط ​​و کوچک مناطق مختلف است. MediCarrera همچنین یک برنامه زبان و یکپارچه برای تمام خانواده ها ارائه می دهد. تمام خدمات MediCarrera برای نامزدها رایگان می باشد. الزامات برای برنامه MediCarrera:

 

عنوان کارشناسی پرستار در اتحادیه اروپا به رسمیت شناخته شده باشد.( BSc )

شهروندی اتحادیه اروپا (یا اجازه اقامت طولانی مدت در اتحادیه اروپا)

حداکثر 2-3 سال تجربه کاری در پرستاری شاخه های روانپزشکی / اسکراب / پیراپزشکی / اطفال / داخلی و یا به عنوان رادیوگرافی یا ماما

انگیزه ای برای یادگیری زبان سوئدی (سطح C1) داشته باشد و سطح بالایی از زبان انگلیسی

#موسسه_کاریابی_رستان

#کاریابی_خارجی_رستان

#موسسه_مهاجرتی_رستان

#موسسه_کاریابی_بین_المللی_رستان

#مهاجرت

www.rasttan.com

https://www.instagram.com/rasttanjob

https://t.me/rastanjob

09123935825

026-32214909

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *