مهاجرت پزشکان به استرالیا:

مهاجرت پزشکان به استرالیا:
بر اساس آمار منتشره، استرالیا تا سال 2025 به تعداد زیادی پزشک عمومی نیاز دارد تا بتواند مشکل کمبود پزشک را در بسیاری از مناطق کم جمعیت و شهرها برطرف نماید. استرالیا دومین کشور از نظر سطح درآمد پزشکان در دنیاست و حداقل میزان دستمزد سالیانه برای یک پزشک 96 هزار دلار استرالیا می باشد. این درآمد می تواند برای پزشکان عمومی تا 200 هزار دلار استرالیا باشد و برای متخصصان تا 600 هزار دلار استرالیا امکان درآمد سالیانه وجود دارد.

مراحل مهاجرت پزشکان به استرالیا:
مرحله 1 : ارزیابی مدارک دانشگاهی توسط سازمان های ارزیاب مربوطه
مرحله 2 : این مرحله شامل اخذ نمره قابل قبول در آزمون زبان انگلیسی می باشد و اکثر پزشکانی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند در آزمون OET شرکت می کنند . این آزمون همان زبان تخصصی پزشکان است و به همین علت، نسبت به سایر آزمونهای زبان انگلیسی مانند آیلتس، برای پزشکان ساده تر است. نمره مورد نیاز برای پزشکان در آزمون OET، نمره B در هر مهارت می باشد که معادل نمره آیلتس ۷ در همه مهارتها است.
مرحله 3 : کسب نمره قبولی در آزمون AMC MCQ پس از کسب نمره قبولی در امتحانات بالا، زمان اقدام برای ویزای موقت برای مهاجرت به استرالیا به منظور نهایی کردن روند Registation و همچنین اخذ پیشنهاد کاری است .

موسسه کاریابی بین‌المللی رستان
آدرس: البرز، کرج، میدان توحید، ضلع جنوب شرقی به سمت امامزاده حسن، برج ولیعصر، طبقه پنجم، واحد نهم.
تلفن دفتر: ۱۰-۳۲۲۱۴۹۰۸-۰۲۶
تلفن همراه: ۰۹۲۰۳۹۳۵۸۲۵

تلگرام:             http://t.me/rastanjob

 اینستاگرام:      instagram.com/rasttanjob

آدرس سایت:    www.rasttan.com

#موسسه_کاریابی_رستان #کاریابی_بین‌المللی_رستان #رستان
#سوئد #اتحادیه_اروپا #شینگن #ویزا #مهاجرت #کار #ثبت_شركت #مهاجرت_سوئد #انگلستان #چین #خبر #اسپانیا #کانادا #دانمارک #آلمان #هلند #استرالیا

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *