مهاجرت کاری آلمان

‍اشتباهات رایج در مهاجرت به آلمان:

اشتباه اول: بزرگترین اشتباه انتخاب راه پناهندگی برای مهاجرت هست. توجه کنید که دولت آلمان به هیچ عنوان به پناهندگان مسکن و کار نمی دهد. فرد پناهنده خود مسئول پیدا کردن کار و مسکن می‌باشد.
بلد نبودن زبان و یا سخت بودن یادگیری آن اصلا دلیل خوبی برای انتخاب پناهندگی نیست چون در نهایت بایستی زبان را آموخت تا بتوان شغل پیدا نمود و یک زندگی خوب در آلمان داشت. یادگیری زبان در آلمان بسیار سخت تر است تا در ایران.
حقوق پناهندگی به اندازه ای نیست که بتوان حتی یک زندگی ساده در آلمان داشت. دولت آلمان تا زمان قبول نشدن کیس پناهندگی دوره های زبان را برای ایرانیان حذف کرده است.
نداشتن مدرک تحصیلی و یا مرتبط نبودن مدرک با تجربه کاری نیز دلیل خوبی نیست چون بدون مدرک دانشگاهی نیز میتوان ویزای کاری را دریافت نمود. .
مهاجرت از طریق پناهندگی به هیچ عنوان کم‌ هزینه تر، سریعتر و راحت تر نمی باشد. شما بایستی بین یک تا دو سال در کمپ بمانید تا با پناهندگی شما موافقت شود. بعد از این مدت نیز باید شخصا به دنبال یادگیری زبان ،کار و خانه باشید.
اشتباه دوم: ادامه تحصیل در آلمان برای مهاجرت. در صورتی که شما قصدتان فقط زندگی و کار در آلمان هست ادامه تحصیل در مقاطع فوق لیسانس تنها زمان و پول شما را به هدر خواهد داد. شما با داشتم مدارک لیسانس، فوق دیپلم و یا مدارک فنی میتوانید برای اقامت کاری اقدام کنید. حتی اگر مدارک تحصیلی ندارید میتوانید برای دوره های کار و دانش اقدام کنید.
اشتباه سوم: ثبت شرکت برای دریافت اقامت. ثبت شرکت زمانی معنی پیدا میکند که شما یک شریک تجاری دارید. اگر شما شریکی ندارید نیاز به ثبت شرکت ندارید و میتوانید با اقامت خوداشتغالی فعالیت تجاری انجام دهید.
اشتباه چهارم : رفتن به دنبال دوره های آسبیلدونگ در صورتی که شما تخصص و سابقه کار دارید. دوره های آسبیلدونگ تنها برای افرادی مناسب است که هیچ تجربه کاری و تخصصی ندارند. .
اشتباه پنجم: جستجوی کار از ایران برای پیدا کردن کار. احتمال گرفتن پیشنهاد کاری از ایران بسیار ضعیف و حتی غیر ممکن هست و شما با این کار امید و زمان خود را از دست خواهید داد. دریافت جاب آفر تنها برای رشته های خاص مانند برنامه نویسی و یا بعضی رشته های مهندسی مانند برق و با پرستاری در صورت که سابقه کار خوب و دانش زبان خیلی خوب داشته باشید امکان پذیر هست و یا اینکه آشنایی در آلمان کار برای شما پیدا کرده باشد. مؤسسه کاریابی بین‌المللی رَستان دارای مجوزرسمی ازوزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی
آدرس : البرز، کرج، میدان توحید، ضلع جنوب شرقی(جنب بلوار مرتضی شریفی) به سمت امامزاده حسن، برج ولیعصر، طبقه پنجم، واحد نهم.
☎️تلفن تماس دفتر:10-02632214908
📲🇧🇪واتس آپ آلمان:09203935825
📲🇹🇷واتس آپ ترکیه:09023935825
🆔TelegramEuropa:@rastanjob
🆔Telegram turkey:@rasttanjob
instagramEuropa.com/rasttanjob
instagramturkey.com/rastanjob
📩www.rastanjob@gmail.com

#مؤسسه مهاجرتی بینالمللیرستان #اتحادیه اروپا #شینگن #ترکیهکارگر سادهفنی همه رشته #سوئد #ایتالیا #کانادا #نروژ #دانمارک #بهکارگماری کارجودرترکیه #أخذبلیطمسافرتی #کیملیک #اجاره خرید آپارتمان #سرمایه گذاری #تحصیلی #مشاوره شغلی #خدمات درمانی #پرستارپزشکی #خدماتدرمانی پرستارپزشک #پذیرش ازفرودگاه #ویزا #آلمان #اخذ اقامت یکساله #ثبت شرکت_ترکیه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *