کارفنی ومهندسی وپزشکی کادر درمانی در آلمان

‍ مروری کوتاه بر تغییرات ایجاد شده در اصلاح آموزش پرستاری
اصلاح آموزش پرستاری، برخی از جنبه‌های اساسی آموزش پرستاری و زندگی کاری را تغییر خواهد داد. تمرکز اصلاحات جدید بر آموزش عمومی پرستاری است. این بدان معناست که هر کسی به عنوان یک پرستار آموزش‌‌‌‌‌‌ می‌‌گیرد، با در نظر گرفتن تحولات جدید در علم پرستاری، مهارت‌های اصلی و لازم پرستاری برای مراقبت از افراد در سنین و نیازهای مختلف را کسب‌‌‌‌‌‌ می‌‌کند. متخصصان پرستاری فرصت‌های بهتری برای یافتن کار، تغییر شغل، ارتقاء و پیشرفت شخصی در کلیه زمینه‌های پرستاری را خواهند داشت.
آموزش افراد، بر اساس برنامه جدید، انعطاف پذیری بیشتری دارد. متقاضیان می‌‌توانند گزینه‌های آموزشی‌‌ای را انتخاب کنند که دقیقا متناسب با نیازهای آنها باشد؛ به عنوان مثال ، اگر‌‌‌‌‌‌ می‌‌خواهند ادامه تحصیل دهند،‌‌‌‌‌‌ می‌‌توانند برای گرفتن مدرک پرستاری عمومی دانشگاهی اقدام کنند. یکی دیگر از مزایای آموزش پرستاری عمومی این است که مدرک آن در سراسر اتحادیه اروپا به رسمیت شناخته شده است و به افراد شاغل در رشته پرستاری، فرصت‌های شغلی بیشتری‌‌‌‌‌‌ می‌‌بخشد. برنامه جدید آموزش پرستاری کاملاً رایگان است و کارآموزان نیز حقوق کافی دریافت‌‌‌‌‌‌ می‌‌کنند. مؤسسه کاریابی بین‌المللی رَستان دارای مجوزرسمی ازوزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی
آدرس : البرز، کرج، میدان توحید، ضلع جنوب شرقی(جنب بلوار مرتضی شریفی) به سمت امامزاده حسن، برج ولیعصر، طبقه پنجم، واحد نهم.
☎️تلفن تماس دفتر:10-02632214908
📲🇧🇪واتس آپ آلمان:09203935825
📲🇹🇷شماره تماس:09203935825
🆔TelegramEuropa:@rastanjob
🆔Telegram turkey:@rasttanjob

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *