کار درترکیه

کانال استانبول یکی از پروژه هایی است که سالهاست دولت ترکیه در حال بررسی برای نحوه انجام آن بوده است .این کانال که 45 کیلومتر طول خواهد داشت ، دریای سیاه را به دریای مرمره متصل خواهد نمود .عرض این کانال بین 250 تا 1000 متر و عمق آن نیز 25 متر خواهد بود . این پروژه که در حال حاضر کارهای ابتدایی آن شروع شده است ، قرار است تا سال 2023 به اتمام برسد .
کانال استانبول نقش بسیار اساسی در عبور و مرور کشتی ها خواهد داشت و از تردد بسیار زباد کانال بسفر استانبول خواهد کاست . تنگه بسفر استانبول یکی از پر تردد ترین مسیر های دریایی دنیا بوده و فقط در سال 2016 حدود 42.000 کشتی از این مسیر عبور کرده اند .این کانال از منطقه دوروسو در نزدیکی فرودگاه سوم استانبول شروع میگردد و به منطقه کوچوک چکمه جه متصل میگردد .
برقرار شدن این پروژه موجب خواهد گردید تا ارزش زمین و املاک این منطقه افزایش چشمگیری داشته باشد و اغلب سرمایه گذاران وعلاقمندان به خرید ملک در استانبول مایل به خرید ملک در این منطقه و سرمایه گداری روی املاک و مستغلات در این منطقه میباشند . بنابراین اگر شما مایل به خرید ملک در استانبول میباشید و مایل هستید که در مناطق رو به رشد در استانبول خرید کنید ، پیشنهاد میکنیم املاک موجود در این مناطق را انتخاب کنید.
این منطقه یکی از مناطق مورد توجه سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران خارجی بوده و به خصوص سرمایه گذاران از کشور قطر ، سرمایه گذاری بسیار هنگفتی را در املاک و مستغلات و زمبن های این محدوده شروع کرده اند . به علاوه تا پایان سال 2019 خط مترو کلیه مناطق این بخش را تحت پوشش قرار خواهد داد و موجب رشد دو برابر املاک در این مناطق خواهد گردید.       مؤسسه کاریابی بین‌المللی رستان                                                                                                  آدرس : البرز، کرج، میدان توحید، ضلع جنوب شرقی به سمت امامزاده حسن، برج ولیعصر، طبقه پنجم، واحد نهم.
☎️تلفن دفتر: 10-32214908-026
📱تلفن همراه: 09203935825-09023935825
🆔@rasttanjob
#موسسه_کاریابی_رستان #کاریابی_بین_‌المللی_رستان
#ترکیه #کار_ترکیه #ویزا_ترکیه #مهاجرت_ترکیه #مونتاژ_کار #قطعات_لولایی #کارگر_خط_تولید #ترکیه_استانبول #کار

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *