کار در ترکیه

✅ زندگی در ترکیه
حمل و نقل عمومی ترکیه:
کشور ترکیه خدمات حمل و نقل با کیفیت و رو به رشدی دارد. برای حمل و نقل عمومی در این کشور بسته به جغرافیای شهری که در آن ساکن هستید و نوع مسیرتان، انتخاب های زیادی در دست خواهید داشت. به طور مثال در شهر استانبول امکان استفاده از مترو، اتوبوس، متروباس، تراموا، کشتی، قایق، دولموش (ون های قدیمی) و تاکسی برای حمل و نقل درون شهری می باشد.
هزینه زندگی در ترکیه:
هزینه های زندگی در ترکیه به نسبت زندگی در تهران از برخی جهات کم هزینه تر و از برخی جهات پر هزینه تر است. به عوان مثال در کشور ترکیه هزینه پوشاک، خرید و اجاره خانه نسبت به تهران ارزانتر و هزینه حمل و نقل و خدمات درمانی و پزشکی گرانتر می باشد. جزئیات هزینه زندگی در ترکیه در پست بعدی شرح داده می شود.
امکانات اموزشی:
ترکیه از لحاظ امکانات آموزشی و بسترسازی برای تحصیل با سرعت بالایی در حال پیشرفت است. 22 درصد بودجه این کشور صرف نظام آموزش و پرورش شده و برای تمام شهروندان، امکان تحصیل رایگان در کلیه مقاطع فراهم یم باشد.
زبان کشور ترکیه:
زبان رسمی کشور ترکیه، ترکی استانبولی می باشد. این زبان حدود 70 درصد به زبان ترکی آذری تشابه دارد. زبان نوشتاری این زبان با حروف لاتین است.
امنیت در ترکیه:
امنیت یکی از فاکتورهای مهم برای مهاجرت به ترکیه و یا هر کشور خارجی دیگر است. زندگی در ترکیه بی خطر نیست ولی در کل نمی توان گفت که حضور و گردش و زندگی در آن ریسک بالایی دارد. مراکز تفریحی و هتل ها و مناطق توریستی امنیت خوبی دارند و در شهرهای بزرگ مثل تمام کلان شهرهای دنیا ممکن است خطراتی وجود داشته باشد که اجتناب ناپذیر است. پلیس بر تمامی نقاط پر رفت و آمد شهر نظارت دارد و در بیشتر میدان های شهرهای مهم ترکیه دوربین های 24 ساعته تعبیه شده است.
پوشش مردم ترکیه:
با توجه به اینکه دولت حاکم بر ترکیه، لاییک است، برای بانوان پوشش مذهبی خاصی در انظار عمومی کشور تعریف نشده است. با این حال به دلیل تعداد بالای مسلمانان معتقد، در سطح کشور و مخصوصا شهرستان ها به وفور خانم های با حجاب کامل اسلامی دیده می شوند. ولی این نسبت در شهرهایی مثل استانبول بسیار کمتر است. مؤسسه کاریابی بین‌المللی رَستان دارای مجوزرسمی ازوزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی
آدرس : البرز، کرج، میدان توحید، ضلع جنوب شرقی(جنب بلوار مرتضی شریفی) به سمت امامزاده حسن، برج ولیعصر، طبقه پنجم، واحد نهم. ☎️تلفن تماس دفتر:10-02632214908
📲🇹🇷شماره تماس: 09023935825
📲🇧🇪واتس آپ آلمان:09203935825
🆔Telegram turkey:@rasttanjob
🆔TelegramEuropa:@rastanjob

instagramturkey.com/rastanjob
instagramEuropa.com/rasttanjob
#مؤسسهمهاجرتیبینالمللیرستان #اتحادیهاروپا #شینگن #ترکیهکارگرسادهفنیهمهرشته #سوئد #ایتالیا #کانادا #نروژ #دانمارک #بهکارگماریکارجودرترکیه #أخذبلیطمسافرتی #کیملیک #اجارهخریدآپارتمان #سرمایهگذاری #تحصیلی #مشاورهشغلی #خدماتدرمانی #پرستارپزشکی #خدماتدرمانیپرستارپزشک #پذیرشازفرودگاه #ویزا #آلمان #اخذاقامتیکساله #ثبتشرکت_ترکیه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *