آژانس هواپیمایی پرنده خوشبختی

‍ چرابلیط هواپیما برای کودکان ارزان تر است ؟
سن کودک و نوع بلیط می تواند تعیین کننده قیمت بلیط باشد. در قوانین ایرلاین ها برای کودکان زیر دو سال هیچ گونه هزینه دریافت نمی شوند زیرا این کودکان نیازی به صندلی های جداگانه ندارند. در پرواز های چارتری نرخ بلیط هواپیما برای کودکان زیر دو سال 15 درصد تخفیف دارد همان طور که گفته شد کودکان زیر دو سال در هواپیما صندلی مخصوص ندارند و باید روی پای والدین قرار بگیرند اما برای کودکانی که سن آن ها بین 2 تا 12 سال است قیمت بلیط مانند بلیط بزرگسالان محاسبه می شود. دلیل آن هم می تواند این باشد که دفاتر هواپیمایی چارتر کننده قیمت های کمتری را برای بلیط ها در نظر می گیرند به همین دلیل اگر برای کودکان تخفیف اعمال کنند با ضرر زیادی رو به رو خواهند شد.
در بلیط های سیستمی مانند بلیط های چارتری برای نوزادان تا 2 سال نرخ بلیط با تخفیف حساب می شود اما برای کودکانی که سن آن ها بین 2 تا 12 سال است و حتما باید به طور جداگانه صندلی داشته باشند نرخ بلیط نصف بلیط بزرگسالان می شود و در پرواز های خارجی حدود 80 درصد نرخ بلیط بزرگ سالان است.
کودکان بدون والدین اجازه سفر با هواپیما را ندارند. آژانس هواپیمایی پرنده خوشبختی با20 سال سابقه درخشان برای خرید تور داخلی وخارجی ،بیلط داخلی وخارجی ،ویزا در خدمت شما همراهان گرامی هستیم. آدرس : البرز، کرج، میدان توحید، ضلع جنوب شرقی(جنب بلوار مرتضی شریفی) به سمت امامزاده حسن، برج ولیعصر، طبقه پنجم، واحد نهم.
☎️تلفن دفتر: 10-32214908-026
📱تلفن همراه: 09203935825

#مؤسسهمهاجرتیبینالمللیرستان #شینگن #ویزا # بلیط#

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *