بدون عنوان

– استان ساسکاچوان بهشت کشاورزها

– شاید هیچ استان دیگری به اندازه این استان برای برنامه های کشاورزی مناسب نباشد.
– چنانچه مدرک شما کشاورزی بوده، خود صاحب مزارع کشاورزی هستید و یا مدیریت یک مزرعه کلان را به عهده دارید می‌توانید از دو برنامه بسیار منظم و دقیق این استان استفاده نمایید.

– نیروی متخصص ساسکاچوان

– همانطور که قبلا هم توضیح داده شد و در لیست تغییرات جدید رشته های مورد نیاز این استان نیز مشاهده میکنید، کشاورزی جایگاه ویژه ای داشته و حتی یک ناک جدید نیز به این مجموعه راجع به کشاورز ها اضافه شده است.
این موضوع می‌تواند اهمیت کشاورزی را در این استان نشان دهد. پس چنانچه امکان اخذ مدرک آیلتس برای شما وجود داشته و تحصیلات آکادمیک کشاورزی دارید و می‌توانید امتیاز مناسب را کسب نمایید بدون شک برنامه نیروی متخصص استان را انتخاب کنید زیرا هیچ روش را برنامه ای به راحتی آن برای شما نخواهد بود.

-کارآفرینی استان ساسکاچوان مختص کشاورزها

– پس از بسته شدن برنامه خود اشتغالی فدرال برای کشاورز ها، متاسفانه برنامه مناسب و قابل قبولی که همان شرایط را داشته باشد یافت نشد.
– اگر چه استان هایی مانند آلبرتا و منیتوبا نیز برنامه کشاورزی و دامداری مختص خود را دارند اما پذیرفته شدن در آنها فعلا با اما و اگرهایی رو به روست و به راحتی برنامه کشاورزی استان ساسکاچوان نیست.
– اگر رشته تحصیلی شما کشاورزی بوده، دارای مزرعه کشاورزی و یا دامداری در حد کلان هستید و یا مدیریت آن را به عهده دارید میتوانید از برنامه کشاورزی استان ساسکاچوان استفاده نمایید.
-کافی است نشان دهید سرمایه ای به اندازه ۵۰۰ هزار دلار کانادا دارید و میتوانید ۷۵ هزار دلار کانادا را نزد دولت به ودیعه بسپارید.
در این صورت پس از بازدید استانی و اخذ مدرک آیلتس نه چندان بالا شرایط برای شما فراهم خواهد شد.

 

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *