اخبار ترکیهاخبار مهاجرتاستانبول ترکیهتحصیلتحصیل در ترکیهترکیهترکیهسرمایه گزاری

ترکیه استانبول

کار در ترکیه

هر تلفن همراهی که وارد ترکیه می‌شود و سیم کارت اپراتور ترک در آن قرار می‌گیرد حداکثر تا ۱۲۰ روز باید ثبت شود، در غیراین‌صورت غیرفعال می‌شود تا مالیات آن پرداخته شود. پس از آن برای ثبت باید به اداره مالیات محل سکونت خود (vergi dairesi) مراجعه کنید. پس از پرداخت هزینه ۵۰۰ لیر به صندوق و ارائه پاسپورت خود و شماره Imei که با شماره‌گیری کد #06#* قابل دستیابی است؛ به شما یک فیش داده می‌شود.
با همراه داشتن اصل پاسپورت و کپی از صفحه آخرین مهر ورود و خروج و فیشی که پرداخت کرده‌اید می‌توانید به یکی از نمایندگی‌های اپراتور تلفن همراه خود در سطح شهر مراجعه کنید و با پرداخت هزینه‌ای بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ لیر مراحل ثبت تلفن همراه خود را به اتمام برسانید. به تایید رسیدن این مرحله ۱ تا ۳ روز زمان می‌برد. اگر پیش از قطع شدن تلفن همراه این مراحل را طی کنید، تلفن شما قطع نخواهد شد.
▪️ با هر پاسپورت، هر دو سال یک تلفن همراه را می‌توان ثبت کرد.
▪️ با هر کارت اقامت، هر دو سال یک تلفن همراه را می‌توان ثبت کرد.
▪️ برای ثبت تلفن همراه نباید بیشتر از چهار ماه از آخرین ورودتان به کشور گذشته باشد، در غیراین‌صورت لازم است که خروج و ورود مجدد انجام دهید.
▪️ اگر به هر دلیلی پس از پرداخت مالیات به اداره مالیات از ثبت تلفن همراه خود منصرف شدید، می‌توانید مبلغ پرداخت شده به اداره مالیات را پس بگیرید. مؤسسه کاریابی بین‌المللی رستان آدرس : البرز، کرج، میدان توحید، ضلع جنوب شرقی به سمت امامزاده حسن، برج ولیعصر، طبقه پنجم، واحد نهم.
☎️تلفن دفتر: 10-32214908-026
📱تلفن همراه: 09203935825-09023935825
🆔@rasttanjob
#موسسه_کاریابی_رستان #کاریابی_بین_‌المللی_رستان
#ترکیه #کار_ترکیه #ویزا_ترکیه #مهاجرت_ترکیه #مونتاژ_کار #قطعات_لولایی #کارگر_خط_تولید #ترکیه_استانبول #کار

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن